Zabieg laserowy na problem nietrzymania moczu

Witam.Mam pytanie na temat nietrzymania moczu?Otóż po zrobieniu badania urodynamicznego lekarz stwierdził że nie muszę mieć żadnych operacji.Poszłam z tym wynikiem do ginekologa i on też to stwierdził i zapisał mi tabletki,które też nie przyniosły efektu.Po jakimś czasie zminił się lekarz w przychodni i inny mi już nic nie zapisał tylko powiedział że mam przyjechac na operacje i będę miała spokój do konca życia.Dwóch lekarzy nie zaleciło poeracji.A może poddac sie zabiegowi laserem?Pozdrawiam.

Procedura laserowa jest skuteczna w przypadku wysiłkowego nieotrzymania moczu. Skoro ma Pani pełną diagnostykę, warto zgłosić się do kliniki, która ma w ofercie laserowe leczenie nieotrzymania moczu i porozmawiać z lekarzem na temat korzyści i ewentualnego ryzyka wspomnianej procedury. Sam zabieg nie wymaga znieczulenia, trwa około 30 minut, pełne efekty można ocenić 3 miesiące po jego wykonaniu. Odpowiedź na leczenie w postaci ograniczenia dolegliwości jest indywidualna, jednak większość pacjentek podaje zdecydowaną poprawę.