Zabieg laserowy na trądzik młodzieńczy

Witam Mam ogromny problem z trądzikiem młodzieńczym. Mecze sie z nim od 4-5 lat i nic nie pomaga. Moja pytanie jest takie. Jaki zabieg laserowy jest najbardziej skuteczny? Zależy mi na takim zabiegu, po którym tradzik na 100% nie wróci. Wiem o tym, ze trzeba regularnie oczyszczać skórę itd. Prosiłbym o konkretna odp na moje pytanie :)

Witaj, nie ma jeszcze na świecie zabiegu, po którym trądzik nie wróci na 100%.
Jest on wynikiem kilku czynników- najczęstsze to zmiany hormonalne, infekcjie bakteryjne, nieprawidłowe żywienie czy zła pielęgnacja skóry.
Nie wierz w magiczny zabieg, który zadziała na wyeliminowanie wszystkich przyczyn powstawania problemu jak za dotknięciem magicznej różdzki.
Jeśli chodzi o laser to za pewne chodzi o FRAXEL- LASER FRAKCYJNY.
Rzeczywiście zwalcza aktywny trądzik i blizny potrądzikowe ale niestety nie zapewni niestety tego, że trądzik przy którymś z wyżej wymienionych zaburzeń po jakimś czasie nie powróci