Zabieg liposukcji ultradźwiękowej a wpływ na zdrowie

Witam, zastanawiam się nad zabiegiem liposukcji ultradźwiękowej. Czy jest bezpieczny? Chciałabym wiedzieć jak najwięcej o tym zabiegu oraz czy warto. Dziękuję i pozdrawiam.

Witam,

Jest to zabieg wiążący się z możliwymi powikłaniami typowymi dla liposukcji tj, zatorowość, martwica skóry, nierówności tkanki podskórnej, asymetria. Jednakże dobrze przeprowadzona liposukcja ultradzwiękowa ma bardzo niskie ryzyko powikłań, jest więć zabiegiem bezpiecznym.