Zabieg łyżeczkowania z powodu poronienia chybionego a starania o kolejną ciążę

Witam Miesiąc temu miałam zabieg łyżeczkowania stwierdzono poronienie chybione ciąża stanęła na 6 tyg. parę dni temu byłam u ginekologa zbadał mnie i powiedział że wszystko w porządku. spytałam się kiedy mogę zajść w ciąże odpowiedział żę 6 miesiecy muszę odczekać. Czuje się dobrze fizycznie i psychicznie czy mogę starać się wcześniej niż 6 miesiecy???

Oczywiście, że może zacząć się Pani starać wcześniej. Trzeba tylko poczekać na regularną miesiączkę i owulację. Pozdrawiam