Zabieg przeszczepu chrząstki a stan zapalny w organizmie

Witam, moim pytaniem jest czy można poddać sie narkozie i zabiegowi- ponownego przeszczepu chrzastki zza ucha na grzbiet nosa albo uzupełnienie tłuszczem, gdy w organizmie jest stan zapalny.Co jest bardziej pewne?Mam mieć zabieg poprawkowy i obawiam sie ewentualnych powikłań. Choruje na Kolagenoze. Z góry dziękuje za odpowiedz.

Witam. Do pomyślnego wgojenia przeszczepu wskazana jest maksymalna wydolność i odporność organizmu, podobnie do znieczulenia - by uniknąć powikłań w trakcie narkozy - tu anestezjolog będzie miał decydujące zdanie.