Zabiegi z polem magnetycznym, prądami i laserem a opóźnienia miesiączki

Witam. Od 7 dni mam chodzę na pole magnetyczne,prądyi laser,spóżnia mi się miesiączka do tej pory mi się to nie zdarzało.Czy te zabiegi mogą mieć jakiś wpływ na opóżnienie miesiączki?
ponad rok temu

Witam serdecznie,
Nie ma dowodów na bezpośredni wpływ pola magnetycznego na cykl menstruacyjny. Opóźnianie się miesiączki może wynikać z wahań hormonalnych, zmiany diety, klimatu, stresu czy choroby podstawowej w związku z którą zastosowane były zabiegi.