Zaburzenia erekcji przy drugim stosunku u 30-latka

Czy to jest normalne że po pierwszym stosunku który jest u mnie po 4 - 5minutach w ciągu następnej godziny nie udaje się "drugi raz"(chodzę do prostytutek, oczywiście seks w zabezpieczeniu. Powyższa sytuacja wydarzyła się na razie raz

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli opisany problem nie wydaje się mieć podłoża patologicznego. Gdyby taka sytuacja się jednak powtarzała, sugeruję konsultację seksuologiczną.

Czas gotowości do następnego kontaktu jest sprawą indywidualną, zmienną oraz zależną od wielu czynników.
Człowiek nie jest "seks-automatem", tym bardziej, że w Pana sytuacji współżycie jest bez współbrzmienia emocjonalnego i duchowego.
Życzę Panu poznania dobrej stałej Partnerki, z którą będzie Pana łączyło więcej, niż "spotkanie dla seksu".
Życie bez bycia kochanym i bez kochania jest możliwe, ale bardzo trudne na dłuższą metę.

Pozdrawiam Świątecznie. JW, seksuolog.org.pl

Witam Pana, pisze Pan o jednorazowej sytuacji - wręcz szkoda Pana czasu i energii na myślenie o jednorazowym zdarzeniu, bo to może być zbieg okoliczności, który o niczym nie świadczy. Ważniejszy wydaje się drugi aspekt - usługi prostytutek. Dlaczego nie ma Pan stałej partnerki? Prawdziwy, dobry seks, to seks z emocjami, bliskością, wzajemną troską... Być może oba te aspekty mają jakiś związek...