Zaburzenia erekcji u 18-latka

Witam , otóż mam problem. Ostatnio zauważyłem że dość szybko mi opada. Mieliśmy się kochać ale mi opadł i nie mogłem się podniecić. Czy może być to spowodowane chorobą ? Jak mogę uniknąć takich problemów ? Może mógłbym coś jeść żeby to się nie powtórzyło ? Proszę o pomoc :)

Dzień dobry!

Na podstawie skąpych informacji, trudno ocenić, czym był spowodowany kilkukrotny brak erekcji. Często są to czynniki niejako naturalne - np. stres, przemęczenie, niedostatecznie atrakcyjna sytuacja erotyczna, podejmowanie kontaktu w pośpiechu, w niedogodnym miejscu itp. Nierzadko także stresem, obawą przed seksualnym niepowodzeniem, zadaniowym podejściem do seksu. Aby wykluczyć czynniki chorobowe konieczna byłaby dłuższa rozmowa i wywiad dot. stanu zdrowia. Zdrowa dieta, unikanie używek, regularny tryb życia sprzyjają zdrowiu seksualnemu. Nie istnieje jednak dieta czy suplementy diety, które leczyłyby zaburzenia erekcji.

Pozdrawiam!