Zaburzenia erekcji po zażyciu ekstazy

Witam! Mam 27 lat, problemy z erekcją i jej utrzymaniem. Problemy te pojawiły się jakieś 2-3 lata temu (zażywałem dużej ilości tabletek ekstazy) i od tamtej pory nie jestem w stanie uprawiać seksu (za wyjątkiem oralnego, bo tu problemy nie występują). Byłem już u kilkunastu lekarzy, robiłem chyba wszystkie badania nawet po kilka razy i za każdym razem te wyniki są dobre. Od miesiąca chodzę do psychologa, ale nie wydaje mi się żeby mi pomógł, ponieważ nie widzę żadnej poprawy. Nie wiem co mam już robić dalej. Jestem z Radomia. Może jakiś kontakt do specjalisty?

Witam! W opisanej przez Pana sytuacji można wnioskować, że nie udało się jednoznacznie ustalić przyczyny zaburzeń erekcji, aczkolwiek niewątpliwym czynnikiem przyczynowym mogły być narkotyki. Biorąc pod uwagę brak somatycznych przyczyn, które można by leczyć oraz wątpliwe podłoże psychiczne, należy rozważyć stosowanie leczenie objawowego w postaci leków poprawiających erekcję np. sildenafil lub tadalafil. Ich skuteczność jest wysoka i na pewno dojdzie do poprawy erekcji, poprawiając tym samym ogólną jakość życia. Niestety nie jest możliwe podawanie danych kontaktowych do specjalistów, jednakże powinien Pan pozostać pod opieką seksuologa lub urologa w celu zlecenia optymalnego leczenia. Pozdrawiam serdecznie!