Zaburzenia miesiączkowania i nieregularne okresy u 20-latki

Witam! Pierwszy okres dostałam mając lat 13 i od tamtego czasu miesiączkuję mniej więcej regularnie. We wrześniu okres spóźnił mi się o jakieś dwa tygodnie, czym nie byłam specjalnie zmartwiona, lecz w październiku miesiączka nie pojawiła się wcale i nie ma jej do teraz. Powinnam się już martwić biorąc pod uwagę, że moja siostra i matka również skarżyły się na podobne sytuacje w swoim moim wieku?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Z racji tego, że wcześniej miesiączki występowały regularnie proponuję udać się do ginekologa, żeby wykluczyć możliwe nieprawidłowości.
Pozdrawiam