Zaburzenia miesiączkowania po odstawieniu tabletek Novynette

Witam. Mam problem z okresem. 3 miesiące temu odstawilam tabletki Novyonette i od tamtej pory mam dwa razy w miesiącu okres. W tym zaczęło sie znać tak ze od 2 tygodni mam okres ale z przerwami jedno lub dwu dniowymi. Nie wiem już co mam robić. Czy to może być skutek uboczny brania tych tabletek czy może coś jest nie tak. Najczęściej jest tak ze okres sie pojawia zaraz po stosunku i to bardzo obfity. Proszę o poradę. Pozdrawiam.

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, w tej sytuacji przede wszystkim należy skontaktować się z ginekologiem, wykluczyć należy też zaburzenia hormonalne.