Zaburzenia miesiączkowania u 21-latki

Witam, czy w przypadku rozregulowania cyklu (nieregularne miesiączki, upławy, w tym śluz z krwią), jest możliwość by organizm samoczynnie powrócił do normy? Już kiedyś występowały u mnie upławy, ale były raz na kilka miesięcy i szybko mijały. Teraz te nieregularne cykle/śluz z krwią mają miejsce już kilka miesięcy. Dodam, że nie odczuwam żadnego bólu, swędzenia itp rzeczy. Tylko i wyłącznie inne zabarwienie śluzu i nieregularny okres. Jestem dziewicą, nie mam partnera i mam 21 lat. Pozdrawiam

Renata GrzechociĹska

Witam.
Proponuję wizytę u ginekologa, który zleci odpowiednie badania, ewentualnie dobierze leczenie.
Pozdrawiam