Zaburzenia miesiączkowania u karmiącej matki

Jestem karmiącą matką, córeczka skończyła już rok. Około miesiąca temu miałam bardzo obfitą miesiączke i uczucie jakby narzady rodne miały mi wypaść, miesiączka trwała około 10 dni, po dwóch tygodniach zaczęły się plamienia, które trwały 16 dni następnie po nich zaczęła się miesiączka ze skrzepami. Proszę o pomoc. Czy mam się czym martwić? Pozdrawiam.
KOBIETA ponad rok temu

Witam,
Krwawienie wynikało prawdopodobnie z zachwiania równowagi hormonalnej. Moglo być jednak również oznaką miesniaka macicy lub torbieli na przydatkach. Dla pewności radzę udać się do ginekologa.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Taki objaw i czas trwania menstruacji może być wynikiem wahań hormonalnych. Warto jednak skonsultować się z ginekologiem by wykonać podstawowe badania w tym USG