Zaburzenia oddychania u osoby dorosłej

Witam.mam problem,nie mogę wcale głęboko oddychać i w ogóle ciągle czuje jak bym miała się udusic.nie jest to napadowe trwa całą dobę.nie daje już sobie rady,nic nie mogę zrobić bo nie da się nie myśleć o tym ze się nie oddycha.lekarze twierdzą ze oddycham normalnie,tylko dla mnie to nie pocieszenie bo i tak tego nie czuje :-( płucne przyczyny i sercowe raczej ,wykluczone,co to może byc?to naprawdę nie mój wymysł

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Z zamieszczonego opisu wynika, że konsultowała się Pani z licznymi lekarzami. Ponadto kardiologiczne i pulmonologiczne przyczyny duszności zostały wykluczone, co oznacza, że najbardziej prawdopodobna jest przyczyna psychogenna. Sugeruję zatem, by skonsultowała się Pani ze specjalistą psychiatrą.