Zaburzenia orientacji seksualnej

Witam. Mam 26 lat, zacząłem się spotykać z kobietą i mam problem z sexem, brak erekcji i podniecenia. O,d 21-go roku życia zacząłem oglądać filmy porno z shemale, są kobiety z męskimi genitaliami, najpierw "mieszałem to z pornografią heterosexualną". Poźniej coraz częściej była to właśnie pornografia z shemale oglądałem i masturbowałem się nawet do 3-ech razy dziennie. Podniecał mnie w shemale członek, ale kształty kobiety, próbowałem oglądać gayporno, ale średnio mnie "kręciło". W ten sam czas umawiałem się z dziewczynami i miałem dużo przelotnych kontaktów sexualnych, nawet nie myśląc o kontaktach z facetami. W najdłuższym związku z kobietą byłem 1.5 roku, bardzo ją kochałem, były też związki kilkumiesięczne, które zwykle ja kończyłem. Od niedawna zacząłem się zastanawiać nad swoją sexualnością, bo chcę zbudować normalny związek z kobietą, tylko podczas sexu zaczęły mi się włączać wizualizacje z filmów pornograficznych, że robię to jeszcze z facetem, lub przy okazji facet razem z nami ma stosunek z moją dziewczyną, lub właśnie shemale jest obok nas (takie zaczęły przebiegać myśli w głowie). Postanowiłem skończyć z pornografią. Od jakiegoś czasu mam sny erotyczne z shemale lub śni mi się moja była dziewczyna z genitaliami męskimi. Całymi dniami towarzyszy mi lęk co się ze mną dzieje, przy okazji zacząłem się przyglądać facetom. Nie wiem czy ze strachu nie wmawiam sobie czegoś. Do tego czasu nigdy się nie zastanawiałem nad swoją orientacją, poprostu podobała mi się dziewczyna i tyle. Zawsze miałem dystans do gejów, nie podobali mi się, wręcz czułem jakieś obrzydzenie. Nigdy nie byłem na czatach dla gejów, bo nie czułem takiej potrzeby, ale też skąd ta ciekawość do shemale ??? Czuję się przygnębiony, nie wiem czy rozmawiać o tym z dziewczyną, czy oglądać czy nie oglądać pornografii. Chcę być fair wobec niej, bo już mam dość życia z "kwiatka na kwiatek", chcę żeby u nas wszystko się poukładało, ale ona widzi, że się dystansuję od niej. Brak sexu, widzi też, że coś mnie tam w środku gryzie. Strasznie mnie dręczy pytanie czy jestem może gejem?? Do tego czaso nigdy mi się nie śniły sny z aktami seksualnymi z facetami czy shemale, zawsze były stosunki z kobietami. Jak chodziłem na imprezy to interesowały mnie tylko i wyłącznie dziewczyny, wiadomo umiem rozróżnić przystojnego faceta od brzydkiego. Co ze mną nie tak ?
26 LAT ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie,
Zamiłowanie do tego specyficznego gatunku pornografii nie musi świadczyć o orientacji homoseksualnej. Świadectwem skłonności heteroseksualnych jest w Pana przypadku zdolność do efektywnego i udanego pożycia z kobietą na tle silnego związku emocjonalnego. Natomiast podniecenie osiągane podczas oglądania tego rodzaju pornografii może świadczyć z kolei o pewnej formie fetyszyzmu, którego treścią są męskie genitalia. Taka preferencja w zestawieniu z orientacją heteroseksualną zapewne powoduje, że szczególnych bodźców może Panu dostarczać obserwacja kobiet posiadających męskie narządy płciowe. Również Pańskie zachowania seksualne mieszczą się w normie, a osobisty stosunek do partnerek oraz awersja do współżycia z mężczyznami jest z kolei dowodem orientacji heteroseksualnej.
Pozdrawiam.