Zaburzenia pamięci u 20-latka

Witam chciałbym się spytać jaka przyczyna może być że ..np,,, do wieczora pamiętam to co było w dzień z rana się budzie i lipa tylko wiem że byłem mam tak od dziecka ucząc się wiersza nauczę ale godzina potem już nie pamiętam a czasem pamiętam żyje tak jakbym co dzień z rana budził się od nowa .... może to się wydawać dość śmieszne ale tak jest i nie jest to zbyt miłe dla mnie ...dodam że nie znam tabliczki mnożenia ani nie potrafię dodawać do dziesięciu a innego dnia bez problemu

nalezaloby sprawdzic badaniem neuropsychologicznym, jakie sa mozliwosci i jakie uszkodzenia oraz podjac wlasciwe kroki. poza tym za malo danych by odpowidziec.odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza