Zaburzenia rozwoju, niedorozwój motoryki dużej u 6-latka

mój 6letni synek ma zaburzenia lub,niedorozwój motoryki dużej i małej do jakiego lekarza powinienem z nim iśc neurolog,psychiatra neurologopeda neurolog czy jeszcze ktoś inny dodam ze praktycznie od sześciu lat prubuję sie dowiedzieć jak lub co mu jest jak wyleczyć mojego syna każdy twierdzi że po prostu tak jest i koniec .

Lek. Rafał Gryszkiewicz

W tej sytuacji dziecko powinno zostać zbadane przede wszystkim przez neurologa mającego doswidczenie z zaburzeniami rozwoju u dzieci.

Proszę spróbować poradzić się w jaki sposób pracować z dzieckiem - oligofrenopedagoga.

Natomiast jeśli chodzi o leczenie zaburzenia to jest to zależne od jego źródła. Proszę porozmawiać z innymi lekarzami niż do tej pory.

Pozdrawiam serdecznie.