Zaburzenia widzenia i wady wzroku

Od około 4 lat od czasu do czasu w lewym oku widzę taki jakby błysk, który powoduje, że na ułamek sekundy po lewej stronie tego oka widzę czarną plamę. Dzieje się tak bardzo nieregularnie, trudno mi powiedzieć kiedy to występuje. Najczęściej chyba wtedy, gdy jestem nadmiernie przeciążona pracą, gdy muszę robić kilka rzeczy na raz. Mam wadę wzroku -4,5, plus astygmatyzm (ale niewielki, szkła cylindryczne wycofane). Mówiłam o tym 3 okulistom, bez diagnozy. Miałam robione USG oka- ok, dno oka- ok.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Porada w tej kwestii przekracza możliwości naszego forum. Konieczne są dodatkowe badania.