Zaburzenia widzenia na jedno oko
Witam Będąc na zakupach w pewnym momencie poczułam jakbym prześwietliła oko chociaż raczej tak się nie stało. Później mi jakieś światło migało, nie widziałam nic jak patrzyłam centralnie (szara plama). Atak trwal około 30 minut i przeszedł w jednej chwili. Zostałam przebadana przez okuliste-pole widzenia, dno oka, tomografia oka (tak mówiła pani doktor). Wszystko ok. Neurolog stwierdził, że jestem neurologicznie czysta. A ja na to prawe oko widze bardzo niewyraźnie! W czym może być problem?

KOBIETA, 28 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania
Witam serdecznie. Jeżeli na prawe oko widzi Pani niewyraźnie, jasne jest iż istnieje jakaś patologia. Może wynikać ona zarówno z dysfunkcji nerwowych jak i zaburzeń w oku. Wskazana jest ponowna wizyta u okulisty z jasnym zaznaczeniem iż prawe oko niedomaga.