Zaburzenia wzwodu podczas stosunku z partnerką

Witam. Mam 20 lat i studiuje. Mój problem polega na tym, że podczas gry wstępnej mój penis jest sztywny i twardy, ale kiedy dochodzi do zbliżenia z moją partnerką często " opada " i mięknie. Nie dzieje sie tak zawsze, ponieważ bywały takie dni że seks był udany kilka dni pod rząd. Dzieje sie tak i z prezerwatywa i bez. Z poprzednia partnerka nie mialem takich problemow. Masturbuje sie dosyc czesto a robiłem to codziennie przez długi okres czasu. Nie mam zadnych nalogow. Prosze o pomoc ...

Jeżeli wcześniej nie borykał się Pan z takim problemem, jest Pan młodym człowiekiem bez nałogów, prawdopodobnie ustępowanie erekcji podczas zbliżeń ma podłoże w psychice. Proszę się zastanowić CO może wywoływać takie objawy. Może ostatnio jest Pan poddany silniejszemu stresowi, może do zbliżeń dochodzi w miejscach, które nie dają Panu poczucia bezpieczeństwa, może ma Pan poczucie winy lub czuje się niepewnie przy partnerce. Może gdy nie był Pan w stanie stanąć na wysokości zadania, partnerka zareagowała niewłaściwie (była agresywna, złośliwa lub Pana wyśmiała?) Z tego co Pan napisał obstawiałabym źródło trudności w partnerce - świadczy o tym fakt, że erekcja ustępuje przy próbie umieszczenia penisa w pochwie. Proszę się zastanowić. Jak uda się Panu odpowiedzieć na to pytanie, proszę pomyśleć jakie przeżywa Pan emocje w związku z tą sytuacją oraz co mogłoby się stać by to zmienić. Szczera rozmowa z partnerką zapewne będzie konieczna. Jeśli nie poradzicie sobie Państwo z tym problemem sami, zalecam wizytę u psychologa-seksuologa.

Jeśli ma się partnerkę seksualną, to znika uzasadnienie dla "dosyć częstej masturbacji"...
Jeśli objaw sytuacyjnego osłabienia wzwodu będzie się utrzymywał, to najlepiej będzie odwiedzić lekarza seksuologa.
Pomoc zwykle jest skuteczna i raczej szybka...
Przestrzegam przed reklamowanymi suplementami seksualnymi. Pozdrawiam.