Zaburzenia zachowania u 48-latka

Zyje w wolnym zwiazku kilka lat.Ostatnio moj partner ma wybuchy agresji,krzyczy,wyzywa mnie bez powodu,denerwuje sie za kierownica na innych kierowcow.Czesto ma fochy.ogarnia go paniczny strach w domu,chodzi nerwowo i jedzie po pomoc do szpitala lub przychodni Nigdy taki nie byl,jak emocje opadna przeprasza mnie.Coz sie dzieje z moim partnerem??Ma 48 lat

Dzień dobry!

Niestety, nie jest możliwe odgadnięcie przyczyn, postawienie żadnej diagnozy bez osobistego kontaktu, rozmowy z mężczyzną i przeprowadzenia badań diagnostycznych. Partner powinien zgłosić się np. do Poradni Zdrowia Psychicznego.

Pozdrawiam!