Zachcianki a możliwość ciąży

Witam, od kilku dni gorzej się czuję, boli mnie podbrzusze, mam temperaturę 37 stopni, jestem zmęczona, mam ochotę na słodkie.

Czy mogę być w ciąży? Ostatnio współżyłam z chłopakiem 26 października bez zabezpieczenia, a następnego dnia dostałam okres dzień przed terminem. czy mimo to mogę być w ciąży?

Witam.

Prawdopodobieństwo ciąży w Twoim przypadku jest minimalne. Podwyższona temperatura może być wynikiem infekcji, ale również poprzedza wystąpienie okresu. Z kolei zwiększony apetyt na słodycze jest charakterystyczny w okresie jesiennego, zwiększonego zapotrzebowania na produkty kaloryczne.
Pozdrawiam.