Zachowanie kształtu i jędrności piersi po skończeniu karmienia

chciałabym spytać czy karmiąc piersią niemowle piersi staną sie mniejsze obwisłe już po zakończeniu całkowitym karmienia?Bo wiadomo że dopuki kobieta karmi to piersi sa duże.jak zadbac o to by po całkowitym skonczeniu karmienia dziecka te piersi były ładne i nie zmalały zawsze miałam ładne piersi i nie chciałabym by karmienie spowodowalo ze beda one mniejsze.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Niestety każda kobieta jest inna i inaczej zachowuje się jej skóra. Ważne jest ujędrnianie piersi poprzez stosowanie kremów do biustu dla metek karmiących oraz ćwiczenie mięśni piersiowych i całej obręcz barkowej.