Zaćma na jednym oku i astygmatyzm a zabieg wszczepienia soczewki weloogniskowej

Witam mam 39 lat i zdiagnozowana zaćmę na 1 oku. Ponieważ, mam tez niewielki astygmatyzm, zamierzam poddać się zabiegowi ze wszczepieniem soczewki wieloogniskowej. Ale nie wiem którąś wybrać. Moge prosic o radę?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! O tym jaka soczewka będzie dla Pani/Pana najlepsza proszę porozmawiać ze specjalistą okulistą.