Zaczerwienienie, swędzenie i czerwone plamki na wargach sromowych - co to może być?

Witam!
Mam 19 lat i od dłuższego czasu występują u mnie objawy, takie jak: zaczerwienienie, swędzenie i czerwone plamki na wargach sromowych. Swędzenie nasila się przed okresem. Upławy mam raczej normalne, czasami zauważam, że mój mocz jest bardziej pomarańczowy.
Dodatkowo, niedawno w okolicach łechtaczki zrobiły mi się małe ranki. Używam do mycia się płynu do higieny intymnej, raczej nie jest to uczulenie na proszek do prania, nie jest to zakażenie przez stosunek płciowy. Maść C*** też nie pomaga:/

Witam serdecznie,

świąd oraz zaczerwienienie w okolicach intymnych są objawem stanu zapalnego. Najprawdopodobniej jest to infekcja bakteryjna lub wirusowa. Dlatego też stosowany przez Panią lek nie przynosi efektu.

W takiej sytuacji konieczna jest wizyta u ginekologa. Pozwoli to na postawienie rozpoznania oraz włączenia odpowiedniego leczenia.

Pozdrawiam