Zaczerwienione i powiększone migdały, kaszel i biały nalot u 5-latki a przyjmowanie leku Thonsilan

5 lat córka od roku co miesiąc antybiotyk. Gorączka, kaszel i zaczerwienione migdały (gardło ją nie boli)i antybiotyk, to biały nalot, chrapanie (gardło nie boli) i antybiotyk.A prawy migdał coraz większy. W kwietniu wymaz z gardła i wyszło streptococcus pneumoniae liczne, wrażliwość na penicylina i erytromycyna. W maju erytromycyn (kaszel, biały nalot na migdałach), w lipcu penicylina (objawy anginy).A prawy migdał coraz większy (mam zdjęcia) Sugerowano wycięcie. Czy Thonsilan – pomoże?

Nie pomoże, to bajer reklamowy, to parę ziółek. Nie męcz dziecka! Każdy antybiotyk może przecież zabić człwieka,czytaj ulotki leków . Chcesz ją wpędzić w chorobę reumatyczną stawów,serca itd. Nie bądź egoistką nie myśl o sobie, że boisz się zabiegu usunięcia trzeciego migdałka. Daj jej szansę na normalne życie, normalne oddychanie nosem, które jest niezbędne dla zdrowia dróg oddechowych. W przyszłości może mieć do Ciebie pretensje!.