Zaczerwienione wargi sromowe, pieczenie pochwy i suchość

miesiączkę miałam 16 października przebiegała ona jak zawsze z 3 dniami silnego krwawienia później 2 dni średniego, mierzyłam temp w pochwie to 7 dc było 36. 9 , w 8 dc 37, 1 i tak jest do tej pory a mam 10 dc brak płodnego śluzu a zawsze w te dni mam kurze białko także nie wiem czemu w tym miesiacu jest inaczej, zauważyłam też zaczerwienione wargi sromowe mniejsze i lekkie pieczenie pochwy i suchość zaraz po okresie czy taka infekcja może być powodem podwyższenia temp?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawdopodobnie jest to oznaka infekcji układu płciowego. Proponuję wizytę u lekarza.