Zaczerwienione wargi sromowe z fioletowymi żyłami i dużo białego śluzu a bezskuteczne leczenie

Witam od miesiąca mam zaczerwienione wargi sromowe z fioletowymi żyłami i dużo białego śluzu byłam u lekarza zrobił mi usg i macica i jajniki są w porządku i stwierdził infekcje, przepisał mi tabletki dopochwowe jedak one nic nie pomogły i jest tak samo jak były ? Czemu może tak być? Dodam że rok temu miałam te same tabletki na grzybice pochwy i już po 3 tabletkach były widoczne poprawy już po 3 tabletkach a teraz nic nie pomogły a infekcje chyba łatwiej wyleczyć niż grzybice

Witam serdecznie. Proponuje ponownie zgłosić się do lekarza. Prawdopodobnie jest to infekcja grzybicza.