Zagrożenie ciążą po pettingu w 20. dniu cyklu

Witam. Pare dni temu wraz ze swoim chłopakiem uprawiałam peeting. Gdy doszedł, niewielka ilość spermy znalazła sie na podłodze. Następnie oboje wytarlismy rece chusteczkami, a chłopak powiedział ze nawet nie dotykał napletka , tymbardziej spermy. Po 15 minutach włożył palce do pochwy. Czy jest zagrożenie ciąża? Dodam ze był to 20 dzien od poprzedniej miesiączki. Prosze o szybką odowiedź.

Szanowna Pani!

Myślę, że nie ma najmniejszego powodu do martwienia się.W takiej sytuacji zagrożenie ciążą jest prawie zerowe.

Z poważaniem

Katarzyna Lewicka