Zajady w ciąży

Jestem w ciąży i pojawiły mi się zajady czy jest na nie jakis sposób czymś smarować czy mogę przyjmowac wit z grupy B?Bolą mnie kąciki ust i dodatkowo fatalnie to wygląda co mam zrobić żeby się ich pozbyć? czy nie zaszkodzą maleństwu?

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Spokojnie może Pani przyjmować witaminę B2. Już po kilku dniach powinna Pani zauważyć różnicę i ustępowanie objawu. Należy także nawilżać lub natłuszczać wazeliną kąciki ust w celu przyspieszenia regeneracji skóry i czerwieni wargowej.