Zajście w ciążę przy współżyciu z użyciem prezerwatyw

Czy jest możliwość zajscia w ciąże gdy z chłopakiem używamy prezerwatyw, kochamy się w dni nie płodne i on nie kończy we mnie? Okres spóźnia mi się drugi dzień i boli mi brzuch, piersi mnie bolą, ale piersi mnie bolą przed każdą miesiączką.

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Oczywiście że istnieje możliwość ciąży w opisanym przypadku. Żadna metoda antykoncepcji nie daje 100% pewności. Prawdopodobieństwo jest jednak stosunkowo małe. Niemniej może Pani wykonać test ciążowy.