Załamanie psychiczne po zamieszkaniu z chłopakiem

Witam, mój ,,stan" trwa już od ponad roku - raz jest lepiej, raz gorzej. Mój problem polega na tym, że odkąd zamieszkałam z moim chłopakiem z daleka od rodziny, zaczęło się wszystko walić. Na chwilę obecną mój związek wisi na włosku, a ja nie mam z kim porozmawiać na ten temat. Dowiedziałam się, że mój facet mnie zdradza, od tego momentu płaczę niemal codziennie (od 3 tygodni), cały czas po pracy prześpię na kanapie, mam napady duszności i myślę na poważnie, aby skończyć ze sobą, z tym wszystkim, nie mam już siły walczyć ze sobą i z tym związkiem. Powinnam udać się do specjalisty?

KOBIETA ponad rok temu

Mało mam informacji o Pani, np. gdzie Pani mieszka. Ale sytuacja Pani jest trudna, dlatego powinna Pani poszukać psychologa. Kilka rozmów z psychologiem ukierunkuje Pani postępowanie i pomoże uzyskać równowagę. Być może uda się namówić na kolejne spotkanie z psychologiem również z chłopakiem, co będzie potwierdzeniem, że zależy mu na Pani i podtrzymaniu tego związku. Mam nadzieję, że zdanie „o skończeniu ze sobą” jest tylko chwilowym impulsem, bo jest Pani osobą młodą i całe życie pełne również pozytywnych przeżyć jeszcze przed Panią. Trzymam za Panią kciuki i pozdrawiam serdecznie.