Założenie cewnika przed zabiegiem obrzezania

Bardzo proszę o odpowiedż na moje pytanie. Mam zalożony cewnik póżniej mam mieć zabieg obrzezania. W zasadzie cały czas mocz spływa normalnie ale w momencie kiedy worek umieściłem wyżej poziomu nerek mocz zrobił się czerwony i widoczne były skrzepy, a teraz jest biały nieprzezroczysty, czy coś złego się dzieje? Choruję również na cukrzycę I i autoimunologiczną marskość wątroby i wiele innych chorób.

W moczu nie powinny pokazywać się skrzepy krwi, ani mocz nie powinien być czerwony (zawiera wtedy krew). Jednak może przy manipulacji przy cewniku doszło do niewielkiego naruszenia dróg moczowych z podkrwawieniem i to jest efekt tych czynności. Jeśli teraz mocz jest czysty to myślę, że wszystko jest w porządku. W razie wątpliwości radzę bezpośrednio skonsultować się z urologiem.