Zamiar skorzystania z usług prostytutki

Witam. Mam kilka pytań. Mam zamiar skorzystać z usługi prostytutki (seks oralny) w zabezpieczeniu. Moje pytania: 1). czy to jest całkowicie bezpieczne i jakie są szanse na zarażenie czymkolwiek ? 2. czy po takim seksie powinienem udać się od razu do lekarza na badania? 3. czy jest możliwość zbadania się anonimowo, jak to wygląda i czy jest płatne?

Witam serdecznie. Jeżeli chodzi tylko i wyłącznie o seks oralny w zabezpieczeniu to nie ma obaw o ewentualne choroby przenoszone drogą płciową.