Zanik erekcji po spożyciu alkoholu

Mam 28 lat , poznałem nie dawno dziewczynę , śliczną , seksowną , ale pod czas pierwszego razu w ogóle nie było reakcji , członek nie dostał erekcji , mimo , że czułem , że bardzo tego chcę ... Nigdy nie miałem z tym najmniejszych problemów , zawsze miałem wzwód , a tu nagle dwa razy pod rząd nic ... Pod czas masturbacji członek dostaje erekcji ale trudniej niż zwykle. ( chciałem dodać iż nie piję często alkoholu a tego dnia i kilka dni później spożywałem w sporych ilościach )

Witam,

Alkohol bardzo często powoduje do chwilowych zaburzeń erekcji lub orgazmu. Proszę spróbować z niego zrezygnować i podejść do współżycia mniej zadaniowo, a bardziej relaksacyjnie. Dobrze byłoby również porozmawiać z partnerką, jeśli problem by się powtórzył (choć to mało prawdopodobne).

Pozdrawiam