Zanik okresu po wzięciu pierwszej tabletki Dionelle

Lekarz przepisał mi Dionelle aby mój jajnik mógł odpocząć (miałam małą cystę i krwawienia pomiędzy miesiączkami). Wczoraj pojawiło mi się krwawienie i wzięłam pierwszą tabletkę .Dziś brak krwawienia i teraz nie wiem czy mam brać dalej tabletki czy to znów był zwiastun okresu a nie okres. Proszę o pomoc

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Zdecydowanie proszę kontynuować przyjmowanie tabletek. "Zatrzymanie się" miesiączki to najpewniej skutek przyjęcia pierwszej tabletki Dionelle. Nie ma powodów do niepokoju.