Zaniki korowe na sklepistości i zespół pustego siodła tureckiego w wyniku TK

Witam, w wieku 35 lat w TK głowy wyszły mi zaniki korowe na sklepistości i zespół pustego siodła tureckiego, co to oznacza?

Zespół pustego siodła polega na wpuklaniu się opony pajęczynówkowej w obręb siodła i spychaniu przysadki mózgowej na jego dno . Może być wrodzone, pourazowego, pooperacyjne. Mogą, ale nie muszą towarzyszyć mu zaburzenia hormonalne. Proszę zgłosić się do endokrynologa. Zaniki korowe to pytanie do neurologa