Zaniki pamięci po udarze mózgu

Witam. Mój dziadzia miał udar, został hospitalizowany w ciagu godziny od nastapienia objawów. Podany został lek który całkowicie miał cofnąć skutki udaru. Wszystko było wspaniale, reka i noga sprawne. Ale zaczął mieć po kilku dniach zaniki pamięci. Został przewieziony na oddział rehabilitacyjny. Wydaje mi się że jego zaniki są coraz gorsze i mówi od rzeczy. Czy to się cofnie?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Bez znajomości pełnego obrazu klinicznego nie można wypowiedzieć się o rokowaniu. Wszelkie wątpliwości proszę wyjaśnić z lekarzem prowadzącym.