Zapalenie jądra i brak poprawy leczenia

Witam pana . mam zapalenie jądra lewego byłem u pierwszego urol. i przepisał mi levoxa 500 brałem przez 10 dni i nie pomogło teraz byłem u innego i przepisał mi trimepsan i aproo-napro i powiedział że na pewno otym przejdzie biore już drugi dzień i nie czuje poprawy. czy to już jest ostatnia deska ratunku taki antybiotyk ,czy są jakieś inne mocniejsze antybiotyki ? od 3 miesiecy tez boli mnie bark i łokieć ,czy to jest powiązane z tym zapaleniem?

Witam, proces zdrowienia w przypadku zapalenia najądrza przebiega niekiedy dość powoli i mało spektakularnie. Nie wiem, co ma Pan na myśli pisząc: brak poprawy. Jeśli ustąpiła gorączka i poprawił się stan ogólny, jest mniejsza bolesność, to już jest poprawa. Obrzęk, powiększenie najądrza i pobolewanie mogą się utrzymywać do około 6-7 tygodni. Jeśli odczuwa Pan pogorszenie to należy ponownie udać sie do urologa. Niekiedy jedynym leczeniem jest leczenie chirurgiczne - wycięcie najądrza. Pozdrawiam RH