Zapalenie kaletki podbarkowej i ból po podniesieniu ręki

Witam, ćwicząc na siłowni doprowadziłem do zapalenia kaletki podbarkowej. Po diagnozie ortopedy, dostałem steryd do kaletki + fizjoterapie. Teraz po badaniach kontrolnych nie ma już zapalenia, ale dalej odczuwam lekki kłujący ból po podniesieniu ręki do góry. Dalej uczęszczam mam fizjoterapie. Czy to może być już przykurcz mięśni? Chciałbym wrócić na siłownie. Trwa to wszystko już 3 miesiące. Proszę o rady jak szybko wrócić do zdrowia. Pozdrawiam Serdecznie

Warto sprawdzić w badaniu USG stawu jak wygląda kaletka, i stan całego stożka rotatorów.Jeśli wszystko jest OK można pokusić się o o zabiegi rehabilitacyjne ew pracę z fizjoterapeutą.