Zapalenie oskrzeli a leczenie antybiotykiem

kobieta 62 lat.W sierpniu tego roku przeszłam zapalenie węzłów chłonnych szyjnych z prawej strony .Przeprowadzono leczenie antybiotykiem.Teraz jestem chora na zapalenie oskrzeli /spastyczne/ i dalej antybiotyk.Jestem ciągle zmęczona i osłabiona.Do tej pory nie chorowałam poważne.Jestem tym stanem bardzo zaniepokojona.Proszę o poradę w sprawie leczenia.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę kontynuować leczenie wg zaleceń lekarza prowadzącego. Po wyleczeniu infekcji warto wykonać podstawowe badania dodatkowe w celu oceny Pani stanu zdrowia.