Zapalenie pęcherza moczowego i biała wydzielina z pochwy

Bardzo proszę o odpowiedz.Miałam zapalenie pęcherza moczowego.Brałam furagine , zurawine i wit C.Po tygodniu ból minał,lecz za kilka dni poczułam straszne pieczenie wewnątrz pochwy i dostałam białe upławy bezwonne.Nie mam zaczerwienienia warg sromowych piecze mnie tylko w srodku pochwy.Czy to może być infekcja pochwy.Serdecznie dziekuje za odpowiedz.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą wskazywać na infekcję dróg rodnych. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa, który wdroży odpowiednie leczenie.