Zapalenie płuc, duszności i ból

W marcu tego roku spędziłam dwa tygodnie w szpitalu, gdzie wyleczono mnie z niemego zapalenia płuc. Jednym z objawów było uczucie "zapadania" się płuca w miejscu stanu zapalnego. Minęło już grubo ponad pół roku a ja dalej czuje owe "zapadanie się", nacisk i duszność, czasami ból. Najczęściej objawy te odczuwam wieczorem bądź w zatłoczonych miejscach. Nie mam jeszcze 30 lat, myślałam że ze względu na mój młody wiek płuco szybciej się zregeneruje, a tu tymczasem ciągle czuje, że jest coś nie tak

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego. Specjalista po zbadaniu oraz ocenie wyników badań dodatkowych wdroży odpowiednie postępowanie.