Zapalenie włosów u 24-latka

W przeszłości miałem jak to określił doktor-dermatolog zapalenie włosów. Często golę głowę na 1 mm i podrażniam skórę. Obecnie mam czerwone plamy na skórze głowy które bolą. Od razu iść do lekarza czy istnieje jakiś sposób aby poprawić kondycję skóry, bo jak wiadomo, jest to inna skóra niż na ręce czy klatce piersiowej.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do dermatologa. Bez obejrzenia zmian nic radzić się nie powinno.