Zapalenie zatok, ból ucha i silny ból gardła

Witam. Mam 19 lat. Dwa tygodnie temu lekarz rodzdzinny stwierdził u mnie zapalenie zatok ( brałem Duomox lecz nie pomógł ), w środę poszedłem do kontroli z powodu bólu ucha ( lekarz zapisał mi azimycin na zapalenie ucha ) lecz dziś pojawił się u mnie straszny ból gardła nie mogę prawie nic przełykać. Moje pytanie brzmi co może mi dolegać ?

nie wiem na jakiej podstawie LR rozpoznał u Ciebie zapalenie zatok. Takie rozpoznanie może postawić tylko laryngolog po wykonaniu rinoskopii i wykonaniu zdjęcia zatok. Każdy Antybiotyk może zabić człowieka. Chyba masz ropień okołomigdałkowy po tej stronie co boli cię ucho?Nie wiem nie widzę Cię. Taki ropień trzeba naciąć i opróżnić. Nie wiem.