Zapalenie żołądka i dwunastnicy oraz wymioty krwią

witam, mam zapalenie zeladka i dwunastnicy, oraz male nadzerki pod wypustem jakos tak, bardzo czesto mam ogromny bol klucie miedzy zebrami, w nad brzuszku, zaczelam sie leczyc ale zamiast popraw jest raczej gorzej coraz czestsze bole, ktore paralizuja i dosc dlugo trwaja, wymioty, jakos okolo dwuch razy zdarzylo mi sie wymiotowac krwia, czy moglo cos tam sie pogorszyc w tak szybkim tempie ? poniewaz gastroskopie mialam 16 pazdziernika, ?

Jeśli w chwili obecnej leki nie pomagają, a wręcz występuje pogorszenie to radzę ponownie skonsultować się z lekarzem prowadzącym. Gastroskopia była już dawno wykonana więc mogło się wszystko już zmienić. Zapewne będzie konieczna modyfikacja leczenia, a być może i ponowna kontrolna gastroskopia. O tym wszystkim zadecyduje lekarz prowadzący. Warto by Panią leczył w takim przypadku gastroenterolog.