Zapalenie żył w uzależnieniu od heroiny

Zawsze po braniu heroiny mnie boli żyła, ale te objawy pojawiły się dopiero od miesiąca, a biorę od 3,5 miesięcy. Więc co się dzieje z moimi naczyniami krwionośnymi i co to może być za choroba albo coś innego? Czekając na odpowiedź, będę dobrej myśli i pozdrawiam!!!

Myślę również, że przedstawione problemy stanowią dopiero początek prawdziwego dramatu i kolejnych przykrych dolegliwości związanych z przyjmowaniem heroiny. Jedynym właściwym rozwiązaniem w tej sytuacji jest podjęcie leczenia odwykowego lub przygotowanie się na to, że w niedalekiej przyszłości zapalenie żył będzie jednym z wielu problemów somatycznych i psychicznych.