Zaparcia i krew z odbytu

Witam . Również mam problem z wypróżnianiem. I to sie ciagnie juz dobre trzy lata. Jest to dla mnie uciążliwe. Stosowalam herbatki i tabletki przeczyszczające i pomoglo na chwile, jadlam jablka oraz winogrono,pilam maślankę kefir i chwila dobra a później to samo. Wypróżniam sie raz w tygodniu bądź co półtorej tygodnia no a najgorsze jest to że podczas wyprozniania leci mi krew, czuje jakby mi cos pękalo

Dzień dobry,

Proszę zgłosić się do lekarza w celu diagnostyki. Takie objawy trwające zbyt długo są niepokojące.
Ponadto proszę zgłosić się do dietetyka w celu ułożenia indywidualnego planu żywieniowego.

Pozdrawiam,
Aneta Kościołek