Zaparcia na przemian z biegunkami, świąd skóry, ból żołądka i pleców

witam, zacznę od tego od kilku miesięcy coś sie dzieje ze mna nie tak.Zaczeło sie od tego przeprowadzilam sie do Niemiec, zaczelam miec biegunki myślałam ze to stres, zrobiłam badania na lamblie ale wyszło ujemnie.Wyniki krwi i moczu ok.Terazniesze objawy to, świąd skóry najczęściej wieczorem, gazy, zaparcia tygodniami na przemian z biegunkami,czasem dziwnie swędzące pęcherzyki na ciele, ból żołądka i z prawe strony pod żebrami, ból pleców, za to jak najbardziej apetyt!jakie badania teraz robic

Witam! Obecność opisanych objawów nakazuje przeprowadzenie kompleksowej diagnostyki chorób przewodu pokarmowego. Przede wszystkim należy wykonać usg przewodu pokarmowego, ocenić funkcję wątroby (bilirubina, ASPAT, ALAT, GGTP, ALP), trzustki (amylaza, lipaza) oraz rozważyć konieczność wykonania badań endoskopowych. Proszę zgłosić się do specjalisty gastroenterologa, który pokieruje odpowiednim postępowaniem.