Zapaść i uzależnienie od alkoholu

Moja mama obecnie przebywa w szpitalu jest nalogowym alkoholikiem dostała zapaści wzbudziła się sama po trzech dniach jej stan jest oplakany jej zachowanie jest agresywne ma jak by zaniku pamięci zdążą się. Ze coś pamięta ale nie do końca ma zniekształcenia mowę nie mozna przeprowadzić badania takich jak tomografii czy mogła dostać wylewu?jej wnetrznosci są w rozsypce jak można pomoc

Mgr Agata Dusza Psycholog, Opole

Witam
Mama jest pod dobrą opieka w szpitalu. Myślę, że należy zaufać lekarzom a oni zrobią co do nich należy, aby mamie pomóc. Wydaje się jednak, że po długim okresie spożywania dużej ilości alkoholu należy się liczyć, że pewne zmiany w mózgu i organizmie mamy mogły ulec nieodwracalnym zmianom, stad takie objawy.
Pozdrawiam
Agata Dusza